• Wpisów: 114
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 19:26
  • Licznik odwiedzin: 13 195 / 1727 dni
 
marcela10
 
Siemaneczkoo <3
Jak widziciee.... Mój blog nowo wygląda! Nawet jak piszę to te litery są takieee.... MAGICZNEE *u*   XD Wygląd moim zdaniem jest super!
Mam problem z kursorem. Chce zmienić na inny a nie mogę ;/ Wiecie co może być nie tak? Jeżeli wiecie to piszcie na doleeee w komentarzu c:
Avatar rysowałam sama w Paintcie. Przedstawia on mnie :D Oglądałam zdjęcia MH i znalazłam takie sweet i narysowałam w tym stylu <3 Mi się podoba :D
Kiedyś... KIEDYŚ zmienię pewnie na czarny bo to bardziej mój styl ale ten też jest spk nie?
Dzisiaj tylko wpis informacyjny. Nowinek dawno nie było ale to przez szkołę! Wiecie.. W szkole było super! Jednak już 5 klasa więcej nauki i przedmiotów więcej :/ Trudno mi pisać codziennie ale postaram się. Nowinki są dla mnie trudne do ogarnięcia... Nie wiem czy powinnam pisać o MH! Czy dodać do tematu Violette a na tamtym blogu niech będą opowiadania? Wybierajcie!

Niedługoo... Już będzie 5 000  wyświetleń. Jednak jakoś powoli idzie! Zapraszam do czytania i obserwowania <3 Polecajcie mojego bloga innym. Postanowiłam że od 5 tyś wyświetleń będzie więcej zabaw.
Hmm... Co by tu jeszczee.... Aaa! No to piszcie! Czy chcecie dalej nowinki o MH czy podzielić ten blog na MH i Violette czy zrobić inny blog o Vilu a tamten stary na opowiadania? I czy chcecie konkurs fotograficzny czy plastyczny? Pisajta tam
|
v
*komentarze*

Tag xD No to... Na tyle chyba!
Do następnego wpisu <333
Nala

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego